Volvo serviss

Volvo serviss

Autocentrs TUF jau vairāk nekā 26 gadus veic profesionālu tehnisko apkalpi premium klases automobiļiem, tostarp mēs nodrošinām arī mūsdienīgu servisu automobiļiem Volvo.

Mēs piedāvājam augsta līmeņa apkalpi, kvalitatīvu diagnostiku un remontu. Tajā pašā laikā mums ir vienas no vislabākajām cenām pilsētā, ar ko mēs ļoti lepojamies un par ko mūs ciena klienti. Kas nav mazsvarīgi, mēs strādājam ar katru individuāli. Pie mums Jūs vienmēr varēsiet saņemt konsultāciju par savu automobili jebkurā līmenī un gūt kvalitatīvu atgriezenisko saikni. Tas viss, kā arī plašs pakalpojumu spektrs un augsta darbu izpildes kvalitāte, ļāva mums visus šos gadus piesaistīt lielu daudzumu pastāvīgu klientu.

Autocentrā TUF strādā īsti sava amata meistari, kuriem ir atbilstoša kvalifikācija un pienācīga darba pieredze šajā jomā. Mūsu meistari izpilda jebkuras grūtības pakāpes uzdevumus, nodemonstrējot nemainīgi labu rezultātu.

Autoservisa tehniskie līdzekļi atbilst vismūsdienīgākajām prasībām, kas ļauj veikt diagnostiku un remontu kvalitatīvi un ātri.

Mūsu autocentrā ir arī lieli Volvo rezerves daļu krājumi. Starp tām ir gan oriģinālās, gan arī alternatīvās rezerves daļas no visuzticamākajiem ražotājiem. Atlasot komplektāciju, mēs iesakām orientēties uz ražotāja norādījumiem un prioritāri izvēlēties firmas detaļas. Tas garantē ilgāku darbu bez traucējumiem Jūsu automobilim.

Vēršoties mūsu centrā pēc profesionāla Volvo servisa, Jūs varat būt pārliecināti, ka remonts vai tehniskā apkalpe tiks veikta pienācīgā līmenī un augstas kvalitātes līmenī.

Mēs rekomendējam Jums biežāk veikt diagnostiku, it īpaši, ja jūtat, ka mašīnas darbībā ir traucējumi. Šāda pieeja ļaus Jums savlaicīgi konstatēt Jūsu automobiļa bojājumus un būtiski ietaupīt Jūsu laiku, nervus un finanses. Un pats galvenais, pateicoties savlaicīgai diagnostikai, Jums nebūs jāuztraucas par dažādiem bojājumiem ceļā, kas gala rezultātā tieši var ietekmēt Jūsu un Jūsu tuvinieku drošību un veselību.

Pierakstīties TUF-autocentrā