Eļļas izvēle

Eļļas izvēle

Uzlabots sniegums, pateicoties samazinātai berzei.

Pats svarīgākais motora eļļas uzdevums ir samazināt mehānisko berzi starp fiksētām un kustīgām dzinēja detaļām. Dzinēja nodalījumā ir ārkārtīgi augsts berzes un spiediena līmenis, un sadegšanas process rada ļoti augstu temperatūru. Mercedes-Benz oriģināla eļļa ir optimizēta attiecībā pret šīm mehāniskajām un termiskajām slodzēm, tāpēc tai ir visas galvenās sastāvdaļas dzinēja darbības laika pagarināšanai.

 

Kā labi ieeļļota mašīna: no mīnus 30 līdz plus 260 grādiem.

Mercedes oriģināla eļļa nodrošina, ka jūsu Mercedes dzinējs var droši darboties jebkurā gadalaikā un visos laika apstākļos. Šajā gadījumā eļļai ir svarīgi saglabāt savas plūsmas īpašības un eļļošanas īpašības, lai tā varētu efektīvi sasniegt dzinēju un aizsargāt to no brīža, kad iedarbināt transportlīdzekli. Aukstā laikā eļļa nedrīkst kļūt pārāk viskoza vai cieta, bet iztvaikošanas zudumi jāsamazina, ja temperatūra ir ekstremāli augta. Mercedes-Benz oriģināla eļļa bez problēmām atbilst šīm prasībām un nodrošina perfektas eļļošanas īpašības no mīnus 30 līdz plus 260 grādiem pēc Celsija.

Mazāks degvielas patēriņš.

Izmantojot pareizo dzinēja eļļu, var ietaupīt degvielu. Mercedes-Benz oriģināla eļļa samazina berzi un līdz ar to optimizē degvielas patēriņu. Tas nozīmē, ka jūs varat labāk izmantot sava dzinēja potenciālu gandrīz jebkuros braukšanas apstākļos. Bet tas vēl nav viss. Strādājot kopā ar izsmalcinātām izplūdes gāzu pēcapstrādes sistēmām, eļļa palīdz arī samazināt vides toksīnu emisijas salīdzinājumā ar standarta eļļām.

.

Unikāla cena mūsu autocentrā.

т. 22000025 т. 22000026.

Bezmaksas konsultācija
Mūsu speciālisti tuvākajā laikā sazināsies ar Jums. Jūs variet piezvanīt uz pārdošanas nodaļu. T.: (+371) 22000025 vai (+371) 22000026