Savērsuma-sagāzuma regulēšana uz jaunāka HUNTER 3D stenda

Savērsuma-sagāzuma regulēšana uz jaunāka HUNTER 3D stenda

Autocentrs TUF piedāvā veikt savērsuma-sagāzuma regulēšanu  uz jaunākā  Hunter 3D stenda. Hunter 3D ir pasaules līderis automobiļu savērsuma-sagāzuma  sistēmu jomā.

 • Pateicoties nevainojamām tehnoloģijām, Jūs neatpazīsiet savu automobili uz ceļa.
 • Pievērsiet uzmanību, ka uz doto brīdi mūsu autocentrs piedāvā īpašu cenu savērsuma-sagāzuma regulēšanai: 20.00 EUR.

Nedaudz tehniskās informācijas, kāpēc Hunter 3D ir labākais savērsuma-sagazuma regulēšanas stends:

 • Drošums
  Lai varētu izmērīt riteņu uzstādīšanas leņķus, uz riteņiem ir nepieciešams uzstādīt mērīšanas elementus – sensorus.  Infrasarkanās vai analogās hibrīda mērīšanas sistēmas izmantošanas gadījumā, uz riteņiem tiek kārti sarežģīti elektroniski komponenti, kuri papildus arī ir mērīšanas ierīces. Katru reizi mehāniķim ir nepieciešams noņemt  šo devēju no glabāšanas vietas, uzstādīt uz riteņa, veikt nepieciešamos mērījumus, regulēšanu, noņemt un uzstādīt atpakaļ uz stenda.
  Pie tam, vairākos gadījumos devējs tiek uzstādīts aiz diska apmales ar pašcentrējoša kronšteina palīdzību, un nepareizās uzstādīšanas dēļ, devēji regulāri krīt zemē no augstuma līdz pusotram metram.
  Neskatoties uz ražotāju solījumiem, ka viņu aprīkojums ir triecienizturīgs, šāda veida bieži triecieni ietekmē  uz precizitāti un devēju darbaspēju.  Neviens ražotājs nekonkretizē, ko tieši viņi saprot ar vārdu „triecienizturīgs” un turklāt nesniedz nekādas garantijas rezultātam pēc šāda veida kritieniem.
  Turklāt, infrasarkanajiem devējiem nepieciešams piegādāt jaudu un nodot rezultātus uz datora konsoli – vienā gadījumā tas tiek īstenots ar vadu palīdzību, kurus vajag katru reizi pieslēgt,  bet otrā gadījumā  (bezvadu) nepieciešams uzraudzīt uzlādes līmeni un vispārējo akumulatora stāvokli, kā arī „cīnīties” ar radio traucējumiem, kuri var rasties no blakus esošajām ierīcēm un traucēt stenda darbībai.
  Uz 3D tehnoloģiju pamata stendiem šo trūkumu nav, tā kā tiem uz riteņiem tiek uzstādīti pasīvi atstarotāji, kuri nesatur nekādus elektroniskos komponentus.
 • Nav nepieciešams veikt periodiskās apkopes
  Infrasarkanie stendi savas īpašās konstrukcijas dēļ, laika gaitā zaudē savu sākotnējo precizitāti un pieprasa veikt periodisko apkopi – kalibrēšanu.  Visu modeļu stendiem Hunter HawEye “Piekūna acs” nav šo trūkumu.  Nepieciešams pienācīgi veikt sākotnējo  stenda uzstādīšanu un ja pat mērķa  korpuss būs sadauzīts  un aizstāts ar jaunu, kalibrēšana nebūs nepieciešama. Tādējādi, var ietaupīt ne tikai uz kalibrēšanas pakalpojumiem , bet arī samazināt stenda dīkstāves laiku.
 • Pacēlāja nehorizontalitātes kompensācija
  3D Hunter stends kompensē kļūdas, kas saistītas ar nehorizontāla pacēlāja stāvokli.  Tas notiek tāpēc, ka 3D Hunter stends spēj veikt sagāzuma un garengāzuma leņķu mērīšanu attiecībā pret esošo automobiļa riteņu plakni, nevis horizontu. Tādējādi, pat ja riteņi nav vienā horizontālajā plaknē,  tad stends varēs kompensēt šo kļūdu un parādīs faktiskos riteņu novietojuma leņķus.
  Infrasarkanie stendi izmanto devējus, kas mēra stāvokļa izmaiņas attiecību pret zemes gravitācijas lauku un tādā veidā jebkuras novirzes no horizonta, uzrāda kļūdu mērījumos.
  Tomēr ir svarīgi atzīmēt, ka prasība pēc izlīdzināšanas un  pacēlāja līmeņa regulāras  pārbaudes neviens nav atcēlis, 3D Hunter stendu doto priekšrocību var izskatīt tikai kā rezerves variantu.
  Sakarā ar to, ka pie automobiļa stāvokļa novirzes no horizonta izmainās slodzes sadalījums pa riteņiem, kas ietekmē slodzes sadalījumu piekarē. Tāpēc  pat noregulējot šādu automašīnu pēc rūpnīcas izgatavotāja datiem var izrādīties, ka riteņu stāvoklis ir uzstādīts nepareizi.
 • ​Visplašākā Eiropas, Amerikas, Japānas un Ķīnas reģionu automobiļu rūpnīcas specifikāciju datubāze. Specifikācijas tiek iegūtas tieši no automobiļu ražotājiem, kas nodrošina to pilnīgumu un precizitāti.
Pierakstīties TUF-autocentrā