BMW serviss

BMW serviss

Autocentrs TUF ir profesionāls un mūsdienīgs BMW servisa sniedzējs.

Mēs strādājam autoremonta jomā jau vairāk nekā 26 gadus. Mūsu pastāvīgie klienti ir premium klases automobiļu īpašnieki. Individuāla pieeja katram klientam un augsts apkalpošanas līmenis deva iespēju mums iemantot labu reputāciju.

Mūsu centra rīcībā ir mūsdienīgs aprīkojums, pateicoties tam, mēs spējam nodrošināt augstu servisa līmeni visīsākajos termiņos. Autocentrā TUF Jūs varat saņemt kvalitatīvu, profesionālu un ātru diagnostiku un servisu savam BMW. Vēršoties mūsu autoservisā, Jūs allaž varēsiet saņemt konsultāciju no mūsu speciālistiem par sava automobiļa remonta un tehniskās apkalpes jautājumiem.

Mūsu centra darbinieki ir kvalificēti meistari ar lielu darba pieredzi. Mūsu kolektīvs ir formējies daudzu gadu garumā, un šobrīd tas sastāv no īstiem lietpratējiem, kuri spēj veikt jebkuras sarežģītības pakāpes remontdarbus.

Klienti izvēlas mūs kvalitātes, profesionalitātes un darbu izpildes ātruma dēļ. Savukārt, mēs viņiem pretī sniedzam augsta līmeņa apkalpošanu par labākajām cenām tirgū.

Turklāt mūsu rīcībā ir plaša BMW rezerves daļu izvēle: oriģinālās BMW sastāvdaļas un alternatīvās no pārbaudītiem ražotājiem. Izvēloties detaļu prioritātes, atcerieties, ka firmas rezerves daļu izmantošana nodrošina Jūsu automobilim augstu uzticamību un ilgu kalpošanas mūžu.

Uzticot autocentram TUF rūpes par sava automobiļa remontu un apkopi, Jūs varat būt pārliecināti, ka saņemsiet darbu izpildījumu augstā kvalitātē.

Kā arī atcerieties, ka labāk ik pa laikam veikt diagnostiku un konstatēt iespējamos bojājumus, nekā vilkt līdz pēdējam. Tā Jūs pasaudzēsiet sevi un savus tuviniekus no dažādām nepatīkamām situācijām uz ceļa.

Pierakstīties TUF-autocentrā