Pasūtīt automašīnu

Pasūtīt automašīnu

Labākas automašīnas no Vācijas.

Automašīnu piegāde un pārdošana pēc pasūtījuma.

Mēs piedāvājam Jums jebkuras automašīnas piegādi sākot no 2003.gada līdz 2018.gada izlaiduma, pēc individuāla pasūtījuma, saskaņā ar Jūsu vēlmēm par virsbūves krāsu, dzinēja tilpumu un tipu, kā arī detalizētu papildus aprīkojuma komplektāciju.

Lai garantētu mūsu klientiem kvalitatīvu pirkumu, visi mūsu iepirktie automobiļi iziet iepriekšēju pārbaudi uz vietas un tikai pēc tās automobilis tiek piegādāts uz Latviju.

Ja automobilis tiek pirkts kredītā, mēs palīdzēsim Jums veikt pārrunas ar kredītkompāniju, sagatavosim automobiļa novērtējumu un noformēsim visus nepieciešamus dokumentus. Jūsu vecais auto, pēc mūsu ekspertu novērtējuma, var tikt ieskaitīts pirmās iemaksas summā. Ja pircējs ir juridiska persona, iespējama apmaksa bez PVN.

Katram klientam, kurš iegādājies automobili ar mūsu palīdzību, tiek izsniegta īpaša "Klienta karte", kura dod iespēju izmantot mūsu autoservisa pakalpojumus ar līdz -30% atlaidi.

 

Sīkāka informācija par automašīnu piegādes/pasūtīšanas nosacījumiem pa tālruni - 22000017. e-mail: cars@tuf.lv.

Pasūtiet automašīnu aizpildot tabulu
Mūsu speciālisti tuvākajā laikā sazināsies ar Jums. Jūs variet piezvanīt uz pārdošanas nodaļu. T.: (+371) 22000025 vai (+371) 22000026